Autoriai

Подкатегории

 • Valerijus Sinelnikovas

  Valerijus Sinelnikovas (Валерий Владимирович Синельников) – žinomas praktikuojantis psichoterapeutas, psichologas, homeopatas, unikalių savo paprastumu ir veiksmingumu metodikų autorius – siūlo knygas, kuriose rasite ne tik patarimų, kaip teisingai pasielgti, tačiau ir kodėl reikia elgtis vienaip, o ne kitaip. Sužinosite apie naują požiūrio į pinigus modelį, apie mokėjimą pinigus padauginti, imti ir duoti skolon, protingai leisti. Galėsite valdyti savo gyvenimo įvykius, susijusius su pinigais, darbu ir verslu.

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100038004979812

 • Vladimiras Megre

  Vladimiras Megre (Владимир Мегре) gimė 1950 m., nuo 1974 m. dirbo Novosibirske fotografu. 1996–2006 m. Vladimiras Megre parašė 9 knygų seriją „Skambantys Rusijos kedrai“, kurioje, remdamasis Anastasijos filosofija, pasakoja apie žmogaus ryšius su gamta, apie gyvenimą gamtoje, apie civilizacijos žalą. Jo idėjos susilaukė didelio palaikymo Rusijoje, susiformavo "Skambančių kedrų" judėjimas. Pats Megre dabar skaito paskaitas ir dalyvauja konferencijose.

  https://www.facebook.com/vmegre

 • Sergejus Lazarevas

  Sergejus Lazarevas (Сергей Николaевич Лазарев) – rašytojas, psichologas, praktinis filosofas, dvasinių žmogaus gyvenimo įstatymų ir jų poveikio sveikatai ir likimui tyrinėtojas. Tiria tarpusavio ryšį tarp žmogaus sielos vidinės būsenos ir jo sveikatos bei likimo, tarp žmonijos religinės–dorovinės būsenos ir jos egzistavimo šiuolaikiniame pasaulyje perspektyvų. Ši sistema unikali be viso kito tuo, kad suteikia galimybę susivokti tiek aplinkiniame pasaulyje, tiek ir konkrečiose gyvenimo aplinkybėse.

  https://www.facebook.com/Лазарев-Сергей-Николаевич-789507164471426

 • Stanislavas Žukovas

  Stanislavas Žukovas (Станислав Викторович Жуков) – psichofizinės reabilitacijos sistemos "Belojar" kūrėjas, ekspertas-psichologas, natūralaus judėjimo ekspertas. Psichologas, psichoterapeutas, priklauso Europos psichoterapijos asociacijai, Europos natūropatijos akademijai, Pasaulinės psichologų, gydytojų ir liaudies gyduolių asociacijos elitui bei Rusijos tradicinės liaudies medicinos specialistų elitui.

  https://beloyar.ru

 • Anatolijus Nekrasovas

  Anatolijus Nekrasovas (Анатолий Александрович Некрасов) – žymus tyrinėtojas, psichologas, filosofas, Rašytojų sąjungos narys, vedantysis šeimos ir tarpusavio santykių srities specialistas. 18 knygų apie asmenybės psichologiją, vyrų ir moterų santykius autorius, užsiimantis švietėjiška, konsultacine ir pedagogine veiklomis. 2005 metais jam vadovaujant buvo sukurtas Žmogaus vystymosi fondas "Novyj obraz", 40–yje Rusijos miestų realizuojama programa "Laiminga šeima".

  https://www.facebook.com/anatoly.nekrasov.9

 • Ruslanas Naruševičius

  Ruslanas Naruševičius (Руслан Альбертович Нарушевич) – šeimos ir tarpusavio santykių srities psichologas ir profesionalus astrologas. Gimė 1967 metų sausį Ventspilyje, Latvijoje. Nuo 1991 metų studijuoja vedų traktatus. Nuo 1996 metų užsiima lektoriaus veikla, skaitydamas mokslo-populiarinimo lekcijas apie vedų žinias, o taip pat veda asmenines vedų psichologijos ir astrologijos konsultacijas, sprendžiant šeimos ir darbo santykių problemas.

  https://www.facebook.com/RuslanNarushevich

 • Исихара Юми
 • Vladimiras Serkinas

  Vladimiras Serkinas (Владимир Павлович Серкин) gimė 1955 metais. Vidurinę mokyklą baigė Magadane. Išspausdino per 130 mokslinių ir mokslinių – metodinių darbų, jų tarpe – tris psichosemantikos vadovėlius su federaliniu grifu („Rekomenduota“...), monografijų, mokslinių straipsnių. Grožinis kūrinys – knyga „Šamano kvatojimas“ („Šamano laisvė“) rusų kalba išleista 24 kartus, 3 kartus – vokiečių kalba.

  https://www.facebook.com/serkinv

 • Pavelas Sanajevas

  Pavelas Sanajevas (Павел Санаев) gimė 1969 metais Maskvoje profesionalių teatro ir kino aktorių šeimoje, tačiau renkantis profesiją jis pasirinko ne aktorystę, bet scenarijų rašymą. Patėvis įtikino Pavelą pradėti rašyti knygą. Jis praleido daugiau nei metus rašydamas autobiografinę apysaką. 2003 metais apysaka buvo išleista atskira knyga pavadinta „Palaidokite mane po grindjuoste“. Ji tapo tikru „bestseleriu“, o jos autorius – vienu žymiausiu šiuolaikinės Rusijos rašytoju.

  https://vk.com/pavelsanaev

 • Альгирдас Плукис

  Альгирдас Плукис (Algirdas Plukis) родился 7 октября 1936 года в Алитусе в семье офицера Литовской армии. В послевоенное время родителей Альгирдаса и всех членов их семьи по сфабрикованному доносу выслали в Казахстан.

  Но это не ожесточило его сердце: выросший в Казахстане, получивший здесь высшее образование, А.Плукис всегда различал власти и народ, помнил, что они в своих желаниях и стремлениях совпадают далеко не всегда.

  А.Плукис всегда был истинным патриотом своей родной Литвы, понимающим, что подлинный патриотизм не может основываться на недружественном отношении к другим народам.

  Заслуженный деятель искусств, вице-президент Международной ассоциации «Искусство народов мира», журналист-международник Альгирдас Плукис за свою долгую и плодотворную жизнь сделал многое, чтобы люди разных национальностей жили в мире и согласии: писал репортажи из России, Беларуси, Казахстана.

  Важным итогом его многолетнего труда стала книга «Чёрное и белое. Где правда?», в которой он каждой строчкой призывал всех оставаться людьми в любых ситуациях.

  Он всю жизнь старался помогать другим, и его жизнь прервалась в Тамбове, куда он поехал, чтобы помочь семье брата справиться с обрушившимися на них несчастьями. Прощание с покойным состоится после того, как его тело будет доставлено в Вильнюс.

 • Ken Gibson

  Dr. Kenas Gibsonas (Ken Gibson) yra aistringas mokymo srities pionierius. 2002 m. sausį jis įkūrė įmonę „LearningRx, Inc“. Pastaruosius 17 metų dr. K. Gibsonas skyrė sistemų, skirtų kognityviniams (pažintiniams) ir skaitymo įgūdžiams lavinti, kūrimui. Jam vadovaujant ir prižiūrint sukurti mokymo metodai, kuriuose pritaikytos žinios apie pažintinių įgūdžių testavimą ir ugdymą. Šie metodai dabar naudojami visoje šalyje. Dr. K. Gibsonas gyvena ir dirba Kolorado Springse (Kolorado valstija, JAV).

 • Альгирдас Палецкис

  Algirdas Paleckis (g. 1971 m. gegužės 20 d. Berne, Šveicarija) – Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas. Už savo pažiūras persekiojamas fašistinio Landsberg'o režimo. Šiuo metu kalintis dėl sufabrikuoto kaltinimo "ketinimu šnipinėti".

 • Aleksander Gassjuk
 • Sergejus Saveljevas
 • Neringa Abrutytė

  Neringa Abrutytė (g. 1972 m.) – lietuvių poetė, vertėja. 1998 Vilniaus universitete baigė lietuvių kalbą ir literatūrą. Gyvena Danijoje.

  Neringos Abrutytės eilėraščiai lyg dienoraščio fragmentai, paremti autentišku kasdienybės, meilės ir erotiniu išgyvenimu, savo vietos ieškojimu Europos miestuose; vyrauja kuriančios asmenybės tapsmo tema.

 • M. G. Maksimalietis
 • Giustavas Lebonas

  Giustavas Lebonas (Gustave Le Bon, 1841-1931) - prancūzų psichologas, sociologas, antropologas ir istorikas. 1870-ais metais Gustave Le Bon ypač susidomėjo psichologija ir būtent jis pirmasis suformulavo teoriją, kad "psichologjija - tai mokslas, kuris būtinas studijuojant sociologiją ir norint suprasti tautų istoriją".

Активные фильтры